Dnes je 14.6.2026, meniny má meniny a oddychuje 6 ľudí

Vtipné obrázky

Vtipné videá

Tapety na plochu

Sviatky
13830x

Ostatné
14653x

Krajinky
14203x

Téma:

Dopredu

Dnes ráno som bol v pekárni

Dnes ráno som bol v pekárni. Bol som tam 5 minút. Keď som vyšiel von, stála tam policajtka a akurát vypisovala blokovú pokutu. Tak som šiel k nej a povedal jej: "Ale no tak, zlato, to takému fešákovi ako som ja, nemôžeš dopriať ani malú prestávku?" Ignorovala ma a ďalej vypisovala pokutu. Nazval som ju nenažranou policajtkou. Podívala sa na mňa a začala vypisovať ďalšiu pokutu za ojazdené pneumatiky. Tak som ju nazval hlúpou štetkou. Tu začala písať tretiu pokutu! Tak to išlo ďalších 20 minút. Čím viac som jej nadával, tím viac pokút napísala... Mne to bolo ale jedno... Ja som tam bol peši.
Ohodnoť!
MizernéSlabéPriemernéDobréVynikajúce
Dopredu
Komentáre
Poslať mailom
Pridať na Facebook
Kód do vašej stránky, blogu
Vytlačiť
Pridať obsah

Kód do vašej stránky, blogu

Poslať mailom

  
  

Pridať obsah

Odoslaním obsahu potvrdzujem, že pridávam len svoje vlastné diela alebo diela nechránené autorským právom.


Komentáre


🙂 😄 👍 😕 😲 🙁

Vtipné texty - náhľady