Dnes je 30.11.2023, meniny má meniny a oddychuje 69 ľudí

Vtipné texty - náhľady

Vtipné obrázky

Vtipné texty

Téma: Čo život dal

Dopredu
Fotograf versus náhradný otec
Istí manželia boli už veľa rokov spolu, ale stále sa im nedarilo mať potomstvo. Po mnohých bezvýsledných lekárskych konzultáciách zašli k istému renomovanému špecialistovi, ktorý im po množstve testov povedal, že jediným riešením bude nájsť náhradného otca.
"Čo to znamená náhradný otec?" - spýtala sa pani.
"Je to starostlivo vybraný muž, ktorý na jeden raz zastúpi funkciu manžela, aby žena otehotnela."
Pani trochu váhala, ale jej manžel povedal lekárovi, že on nemá nič proti tomu, pristúpi na všetko, len aby sa mu splnil jeho sen stať sa otcom. O pár dní na to, manžel spíše zmluvu s jedným mladíkom a dohodnú sa, že na budúcu nedeľu ráno, keď manžel nebude doma, navštívi tento manželku, aby si splnil svoju úlohu. Stalo sa však, že zo susedného domu zavolali na rovnaký deň aj čas fotografa, aby prišiel odfotiť malé dieťa. Hrou osudu sa fotograf pomýlil a zazvonil pri dverách vyššie uvedenej dámy...
"Dobrý deň, pani, prišiel som kvôli tomu decku."
"Hmmm, áno, nech sa páči ďalej. Dáte si niečo?"
"Nie, ďakujem, alkohol nie je dobrý pre moju prácu. Chcel by som, aby sme začali čo najskôr."
"Dobre, čo keby sme išli do izby?"
"Môžeme aj tam, chcel by som to urobiť raz tu, potom v obývačke, dvakrát na koberci a raz v záhrade."
"A koľkokrát to vlastne bude?"
"Normálne päť krát na jednu návštevu, ale ak matka spolupracuje, môže to byť aj viackrát..." - povedal, pokým vyberal z dosiek fotoalbum.
"Predtým by som však chcel, aby ste sa pozreli na moje výsledky. Používam špeciálnu a jedinečnú techniku, ktorá sa mojim klientkam veľmi páči... Napríklad, pozrite sa na portrét tohto nádherného dieťaťa - urobil som ho v parku za bieleho dňa. A koľko tam bolo divákov! A tu mi museli pomôcť dvaja kamaráti, lebo tá pani mala vysoké nároky. Vrcholom bolo, že som musel prácu predčasne ukončiť, lebo sa tam zrazu objavila veverička a začala mi okusovať aparát..."
Manželka bola dosť zaskočená, ale počúvala ďalej fotografove reči.
"Všimnite si tieto dvojičky. Vtedy som sa ozaj blysol, stačilo mi iba päť minút: prišiel som a bum! Dvakrát, a pozrite sa ako sa mi tie dvojičky vydarili.
Manželka bola čím ďalej tým viac vystrašená a fotograf mlel ďalej:
"Toto dieťa mi dalo dosť zabrať, lebo jeho matka bola veľmi nervózna. Povedal som jej - pozrite, vy sa otočte a nechajte to všetko na mňa. Ona sa otočila a ja som si mohol urobiť svoju robotu..."
Tu už bola manželka pomaly na omdletie. Fotograf odložil album a hovorí:
"Tak čo, pani, začneme už?"
"Ako poviete..."
"Dobre teda, idem si pre trojnožku."
"Trojnožku?" - roztrasene povie ženská.
"Áno," pokojne odvetí fotograf, "lebo viete, môj aparát je veľmi veľký, a teda potrebujem trojnožku, aby som ho podoprel a stabilizoval, lebo ani s dvoma rukami ho poriadne neudržím...
Pani? Pani?! Paniiiiiiiii!
Ohodnoť!
MizernéSlabéPriemernéDobréVynikajúce
Dopredu
Poslať mailom
Pridať na Facebook
Kód do vašej stránky, blogu
Vytlačiť
Pridať obsah

Warning: Undefined array key "mail_odoslany" in /data/5/d/5d4f4a99-d0e5-4416-a644-114380d5ad76/oddych.sk/web/pages/jadro.php on line 467

Poslať mailom

  
  

Pridať obsah

Téma: Súbor:

Odoslaním obsahu potvrdzujem, že pridávam len svoje vlastné diela alebo diela nechránené autorským právom.Komentáre