Dnes je 25.5.2017, meniny má meniny a oddychuje 4 ľudí

Vtipné texty - náhľady

Odporúčame

Téma: Testy a hry

 
Dopredu


Konverzia mien a´la Hviezdne vojny
ZKUSTE A UVIDITE..:o))))))))
System vytvoreni Tveho jmena podle filmu Hvezdne valky.
Drz se nasledujicich kroku:
Tvoje hvezdne krestni jmeno: 1. Vem prvni tri pismena Tveho prijmeni.
2. Pridej k nim prvni dve pismena Tveho krestniho jmena.
Tvoje hvezdne prijmeni:
1. Vem prvni dve pismena prijmeni Tve mamy za svobodna.
2. Pridej k nim prvni tri pismena jmena mista, kde jsi se narodil.
Napis svoje Star Wars jmeno k ostatnim, a cely soubor posli vsem svym kamaradum
a znamym vcetni toho, kdo Ti to poslal, aby se kazdy mohl podivat jak na tom
jsi
1. Casan Maphi (Andy Castillo)
2. Daiaa Kuhon (Aaron Dailey)
3. Lalex Ritti (Tiffany Ritter)
4. Bolch Corot (Christina Bolden)
5. Degre Deicr (crystal deitrich)
6. Hatti Muphi (tiffany Hatcher)
7. Strsc Lered (Scott Strandberg)
8. Henmi Bobet (Mike Henry)
9. Abeka Tawar (Katie Abell)
10. Scmat Vipor (Matt Schwartz)
11. Beyca Bered (Catrina Beyrouti)
12. Nucas Arred (Ashlea Nuckols)
13. Cumme Cored (Meghan Cumpston)
14. Monra Vacon (Raquel Monterrey)
15. Craju Heber (Julia Craven)
16. Keeke Dimoa (Kevin Keele)
17. Kinde Dimoa (Debbie King)
18. Youwe Wisal (Wendy Young)
19. Genad Trsal (Adrian Gentilcore)
20. Rogje Mache (Jerry Rogers)
21. Barch Kesal (Chris Barben)
22. Mcfro Bisal (Ron McFadden)
23. Neiti Bipor (Tim Neill)
24. Mesal Rehil (Allan Messer)
25. Aleje Daftw (Jennie Alexander)
26. Floph Ropla (Philip Flores)
27. Strka Scash (Kat Strieby)
28. Lanfa Hapor (Fara Laners)
29. Jonjo Grred (Johnni Jones)
30. Gouan Evval (Ann Gould - obviously I would be addie!)
31. Deldo Evpor [Donna Delgado]
32. Kolni Lapor (Nicole Kolln)
33. Faiti Vasan (Tim Fairfield)
34. Lanti Crsan (Tim Langdale)
35 Labmi Sipor (Mike LaBare)
36. Nicho Raalx (Howard Nichols)
37. Boyje Thdex (Jeff Boyer)
38. Simph McCap (Phil Simmons)
39. Simma McOak (Mark Simmons)
40. Simsa PePor (Sarah Simmons)
41. Helle Lusea (lenny hellstrom)
42. Ramra Roman (Rae Ramos)
43. Rivdi Cicat (Dino Rivera)
44. Bursp Machi (Spike Burkhardt)
45. Balcy Lusan (Cynthia Bale)
46. Micbl Cacle (Michael Blount)
47. Whily Sabro or Henly Sabro (Lynn White-Hensel)
48. Banan O\\\'Hstl (Anne Bannister)
50. Stehe Hatop (Heidi Sternberg)
51. Kauka Bahin (Katie Kaufmann)
52. Banja Sochi (Jackie Bandyk)
53. Leyal Gachi (Alan Leyva)
54. Peala Rooak (Laura Peabody)
55. Schpe Cobuf (Peggy Schulte)
56. Bribo Dehop (Bobbie Brittan)
57. Andvi Meedi (Vicki Anderson)
58. Kragr Rawil (Greg Kray)
59. Schsh Dabig (Shiloh Schanbel)
60. Johrt Hebuf (John Gilbert)
61. Gibke Hofor (Ken Gibson)
62. Simjo Evmon (John Sims)
63. Jampa Laadm (Paul Jamison)
64. Lamle Dasan (Leonora Lambert-Hunter)
65. Morsh Joche (Sharon Morse)
66. Mormo Rinor (Monica Morse)
67. Rospa Rapor (Patricia Ross)
68. Burde Ranor (Deborah Burkett)
69. Chaba Mawac (Barbara Chancellor)(I like it)
70. Lanpa Twede (Pamela Langford)
71. Meuco Bljac (Coleen Meuse)
72. Alocy Habri (Cynthia Alonso) I like mine too!!
73. Milsh Wohol (Sherri Millick)
74. Monli Drsan (Linda Montgomery)
75. Moner Bumcp (Eric Montgomery)
76. Grovi Laoak (Vic Groves)
77. Dodme Tisal (Merrill Dodge)
78. Wetsc Arwit (Scotty Wetsel)
79. Remje Hesan (Jeff Remund)
80. Larte Atsea (Ted Larsen)
81. Naclo Dalos (Lorraine Nackos)
82. Werje Wehono (Jerry Werner)
83. Fular Tywal (ardene fullerton)
84. Marro Brmon (Ron Markey)
85. Wesji Legal (Jim West)
86. Huged Sifor (Edward Hughes)
87. Mooch Grsea (C. Moore)
88. Neejo Besan (Joe Neely)
89. Cooar Wopor (Art Cooper)
90. Hopji Mcale (Jim Hope)
91. Chero Sebro (Roni Chernin)
92. Tegge Mashe (Gene Teglovic)
93. Davst Besol (Stuart Davison)
94. Broda Scaug (Daniel Brodkorb)
95. Swifi Wawar (Filip Switala)
96. Szpag Dmlub (Agnieszka Szponar)
97. Jespa Trwar (Pawe3 Jesionek)
98. Bilpa Bowar (Pawel Bilinski)
99. Kozgr Bewar (Grzegorz Kozlowski)
100. Madan Homue (Andreas Mader)
101. Broka Nawup (Karina Broedner)
102. Ersba Harhe (Barbara Demers)
103. Schbe Simun (Benedikt Schreyer)
104. Bluja Scbre (Jan Blumentritt)
105. Wapfr Trhan (Friedhelm Wapelhorst)
106. Harst Grber (Stefan Harsdorff)
107. Steda Befra (Daniel Stein)
108. Buifr Comun (Franz Bui)
109. Kroki Behan (Kiki Krost)
110. Sehol Beb-k (Oliver Sehorsch)
111. Falbe Koaug (Bernhard Falch)
112. Kubol Haham (Oliver Kube)
113. H,pul Wolfra (Ulysses H,ppauff)
114. Jaeja Baber (Jan Jaedike)
115. Caman Erber (Andrew Campbell)
116. Stuhi Duham (Hinrich Stuerken)
117. Spejo Maulm (Jochen Speidel)
118. Strwe Smwie (Werner Stranka)
119. Kroha Scwie (Hannes Kropik)
120. Schan Fiwie (Andreas Schiefer)
121. Flowa Koklo (Walter Floth)
122. Maych Bowie (Christian Mayrhofer)
123. Vonir Klwie (Irene Vonasek)
124. Possu Scmod (Susanne Postl)
125. Szepe Haste (Peter Szelegowitz)
126. Zacja Kuwie (Jan Zacek)
127. Neued Kewie (Edwin Neumann)
128. Zoeba Huwie (Barbara Zotl)
129. Waska Frkla (Karlheinz Wasserbacher)
130. Pleer Lolin (Erich Plessberger)
131. Jahjo Dawie (Johannes Jahn)
132. Kieha Hovie (Harald Kier)
133. Hekpe Muvie (Peter Hekele)
134. Gudan Gebru (Andreas Gudz)
135. Radma Penit (Marek Radic) - Slovakia
136. Havma Dolip (Martin Haviar)
137. Jansl Malip (Slavka Janicinova)
138. Binby Povra (Bystrik Bindas)
139. Sparo Mirev (Roman Spalda)
140. Proan Strev (Andrea Profantova)
141. Kriso Stlip (Sona Krivosova)
142. Galbr Krdun (Brano Galba)
143. Horkr Hozia (Kristian Horniak)
144. Cunhe Popar (Helmut Cunderlik)
145. Gajlu Koban (Lubos Gajdos)
146. Danig Botre (Igor Dano)
147. Hulpe Habra (Peter Hulla)
148. Luzba Mabra (Barbora Luzakova)
149. Hegvi Nipov (Viera Heglasova)
150. Hruha Bidub (Hanka Hruskovicova)
151. Petpe Anmic (Peter Petruf)
152. Stuka Romar (Katarina Stulajterova)
153. Suczu Kunam (Zuzana Suchanova)
154. Jirbe Brbra (Beata Jiraskova)
155. Bacda Spbra (Dana Bachrata)
156. Mozma Sobra (Martin Mozola)
157. Komev Cebra (Eva Kompanikova)
158. Morli Kobra (Linda Moravkova)
159. Kirzu Esbra (ZuzanaKirthova)
159. Polha Babra (Hana Polakova)
160. Lovka Mabra (Katarina Lovasova)
161. Znaal Turba (Alena Znachorova)
162. Bespe Mibra ( Peter Besina )
163. Hasja Sibra (Jana Hasakova)
164. Brezu Dobra (Zuzana Brezakova)
165. Steiv Mobra (Iveta Stenzingerova)
166. Sevma Antre (Martina Sevcikova)
177. Mellu Melkro (Lukrecia Melegova)
178. ALAER Cebra (Erika Alanova)
179. Hraga Matrn (Gabriela Hrasnova)
180. Uhlzu Kibra (Uhliarikova Zuzana)
181. Klalu Khbra (Lucia Klanicova)
182. Vanmi Kubra (Mira Vanurova)
183. Malro Kosto (Roman Maliska)
184. Stire Pobra (Rene Stilhamer)
185. Kampe Misal (Peter Kamenar)
186. Schwa Benit kua cool (walter Schovanec)
187. Ilaiv Linit (Ivan Ilavsky)
188. Zelpe Honit (Peter Zelenka)
189. Kovla Hasla (Lada Kovarikova)
190. Divvl Stsla (Vlastimil Divoky)
200. Matve Spjil (Veronika Matouskova)
201. Herji Kupra (Jiri Herian)
202. Urbda Tabpa (Daniela Urbanova)
203. Cihma Vinsla (Marcela Cihakova)
204. Thesa Krpra (?arka therova)
205. ?vpra Hadsy (Sylvie Hadova)
206. ?mima Leust (Martina ?midova)
207. Jabja Mivys (Jana Jaburkova)
208. Hanma Melit (Martina Hanilova)e
209. Marpa Cohav (Pavel Mare?)
210. Urbma Ry?um (Martina Urbanova)
211. Kosma Kopra (Martina Ko?narova)
212. Vanlu Kopra (Lucie Vaoova)
213. Eervi Peben (Vitek Eermak)
214. Holsi Hopra (Simona Holecova)
215. Krara Japra (Radim Kral)
216. Matkr Chrbra (kristina Matia?ova)
217. Koziv Rajie (Iveta Kozakova - opravdu nadhera)
218. Horpe Seost (Petra Horackova)
219. Peral Kebra (Alexandra Peryova)
220. Benja Eeplz (Jana Bendova - to je otres!)
221. Benmi Lamel (Miroslav Benda, manzel Ceplze)
222. Zavbl Vipra (Blanka Zavrelova,jeste,ze ne vydra!)
223. Iange Popra (Gelsomina Iannaccone)
224. Kopli Grbos (Libor Kopecky - mohlo to dopadnout hur!)
225. Bihma Vypra (Martin Bihunek - hur to dopadnout nemohlo!)
226. Koupe Popar (Petr Koubek - zkus to vyslovit!)
227. Benpe Hokol (Petr Benes)
228. Hlapa Nokol (Pavel Hlavicka) - jeste, ze nejsem ryba
229. Hlaji Nokol (Jiri Hlavicka) - no ja taky neeeee!!!
230. Kubji Slpra (Jiri Kubicek) - no nazdar...
231. Kubiv Pepra (Ivana Kubickova ) - je, ja to mam hezky
232. Holmi Bajin (Michal Holub - to nejni zly... :-)))
233. Bento Pasla (Tomas Benda - Chtel bych byt holubem :-)))))
234. Polpe Elkla (Petr Polacek - s tim by me nevzali asi ani do komparzu)
235. Melsv Sisum (Svata Melicharek - zlomil jsem si jazyk)
236. Ernon Bapra (Ondrej Ernyei - uz mi nerikejte jinak!)
237. Hlaso Nepri (Sona Hlavackova - docela hezky, ne?
238. Oplmi Hokla (Mirek Oplt - lepsi uz to nebude :-)))
239. Hubja Hoval (Jan Hubacek - no doprdele prace :-))))
240. Linda Nobil (Dalibor Lindovsky - sem snad nejaka baba?)
241. Mucmi Svval (Milena Muckova - na zamotani jazyka)
242. ?mimi Miplz (Michal ?mid zdravim Swala)
243. Stema Kuval (Martin Stec)
244. Traji Bebos (Jiri Travnicek) No nezi to jmeno super?
245. Schst Repra (Stepan Schutz) no nazdar :-))
246. Rumvo Kvapar
247. Forho Zapra (Honza Forster) no zni to fakt cool:-)
248. Souto Hokar (Tomas Soukup)
249. Mikja Haces (Jarda Mike1) no docela to ujde :-)) Se libi -)))
250. Staja Voces (Jan (c)tark)
251. Drada Hrpra (Daniela Drabkova) Ted nevim,ktery je horsi! :-)
252. Marda Lyhod (Daia Markova)
253. Jurmi Sahod (Michal Jurenka)
254. Marma Lyhod (Magda Markova)
255. Helja Mahod (Jana Heligrova)
256. Kubzb Brhod (Zbynek Kubis)
257. Kubma Brhod (Marketa Kubisova)
258. Blala Pahod (Lada Blaz)
259. Tupmi Pozli (Michal Tupy)
260. Tupka Pozli (Katka)
270. Klika Zanach_(Katka Klimesova)
271. Plapa Jajic (Pavel Plachy) - to nejsou Starwars, to je Polsko
272. Ondma Medvu (Marcela Ondrusova) - indiansky "roztomily medvidek"
273. Kraro Folit (Romana Kralova)
274. Local Trpra (Alexander Lochman).... No nazdar, zda se ze jsem lokalne trpky...
275. Kaito Dupra (Tomas Kaisr) hmmm... dat si tohle do pasu, tak nevim...
276. Hrdja Vepra (Jakub Hrdina) ja bych to prelozil jako "hrdy veprik"
277. Krili Mrcas (Libor Kriz) - nooooo, nezni to prilis pozbudive, ale na druhou stranu sem se moh taky narodit v Dalecine
278. Oubka Pahra (Karel Oubrecht)-nuda, co?)
278. Horpe Korych (Petra Horakova) - jako nejaky korys nebo plz
279. Zemle Haost (Lenka Zemanova) - Hlasi se kapitka lodi...:o))))))))
280. Tkazu Jipra (Zuzana Tkadlecova) - docela hezky no neee?
281. Sklba Slsum (Barbora Sklenarova) - no tak nevim......
282. Ausad Sapra (Aussenberg Adam) - to je fuckt divny
283. Manji Maces (Jitka Mannova)
284. Noviv Nojab (Iva Nova)
285.Novda Houst (Dagmar Nova)_
286. Zidmo Hopra (Monika Zidlicka)
287.Jirma Kapra ( Marketa Jirkovska)
288. Janev Papra (Eva Janatova)
289. Buzka Hnpra (Katka Buzkova) oj, oj, to nemuze byt lepsi
290. Fabma Kapra (Martin Fabian) - zdravim svoji sestru Jirmu Kapra (287) :-)))
291. Korho Mapra (Honza Korbel) - jak vidim predchudce, jsem na tom docela dobre :)
292. Kormo Mapra (Martin Korbel) - asi mejaky klan, nebo co /viz predchudce)
293. Kmove Desto (Veronika Kmochova) - trochu jako zrezivelej robot
294. Kmopa Lapra (Pavel Kmoch)-alespon ze ne lepra.
295. Kmokr Lapra (Kristyna Kmochova) - dalsi lepricka.....:-)
296. Hreja Mopra (Jana Hrebikova) - neni to nakazlivy ? :-(
297. Simhe Krpra (Helena Simkova) - ja nesu zadny sikmy krpal, jmenujete se nekdo tady tak blbe?
298. Typpe Novys (Petra Typltova) - tak to nevim, co by to melo znamenat.
299. Hamri Pabul (Richard Hampl) - korce zdar a metal!!!
300. Gabal Fikos [Gabaniova Alexandra]
301. Bucer Metrn Bucanova Erika]
302. Graiv Mabra(Iveta Grancicova)
303. Berev Tucad (Eva Bernatova)
304. Kubga Zasal (Gabriela Kubanyiova)
305. Neblu Kubra (Lucia Nebehajova)
306. Matda Nabra (Dana Matu?ikova)
307. Kozda Kebra (Daniela Kozmova)
308. Konmi Zebra (Miriam Konyova)-no super, zasa konske...ja to vzdavam!
309. Novra Vrbra (Radoslav Novansky)
310. Seval Karuz (Al?beta ?evcikova)
311. Gabma Nepov (Marianna Gabcova)
312. Pivka Onila (Katarina Pivkova)
313. Hormi Ho?il (Miroslav Horecky)- konecne nieco irecite
314. Udrro Mabra (Romana Udr?alova) - zdravim sestru c. 160 :))
315. Cabna Jabra /Natalia Cabalova/
316. Adala Jaboj (Ladislav Adamus)
317. Matvi Noces (Vit Matousek)
318. Lenma Anpra (Marketa Lengalova)
319. Kobda Catrn (Dagmar Kobeticova) ...hmmm... na c.277 asi nemam...
320. Bokle Bafry (Lenka Bokajova)
321. Danda Samcas (Dana Dankova)
322. Kopmi Mauhe (Michaela Kopuncova) ...taky se nemam za co stydet...
323. Matka Nonym (Katerina Matuchova) ...a nikdo na me nema (jedine praotec Cech)
324. Mativ Kunym (Ivo Matucha)
325. Vejma Papra (Martin Vejdovsky) ...hmm, nic moc
326. Pohon Hepra (Ondrej Pohanka)...:-))no napada me jenom jedno((-:...
327. Kmokr Piduc (Krystof Kmoch)
328. Galma Prkla ( Marketa Galudarova)[Galudarova Marketa] ...... - prkla,prdla,smrkla, frkla,........taky jsem to zrovna nevyhrala
329. Srbma Mrstr (Marie Srbova) ... jo, chtila bych raekovat
330. Lukma Abmos [Lukascukova Marie] :o))
331. Stuji Rumos (Stulak Jioi)
332. Tichka Kumos (Karel Tichy)
333. Bromo Femos (Monika Broke?ova)
334. Nehsi Kamos (Simona Nehezova-nejsem kamos, nebo co?)
335. Malja Ficho (Jaroslav Malina-doufam teda ze 'ch' sou dve pismena)
336. Dohve Lycho (Vera Dohleova)
337. Mikto Secho {Tomas Miksovic}
338. Matha Mamos {Hana Matejkova}
339. Zvoka Hymos (Katka Zvornikova)
340. Petma Hechom (Martin Petr - na rozdil od Malji Ficha si myslim ze sme Cesi a v Cestine je CH stale jeste jedno pismeno :-))
341. Danni Sanir (Nina Danielova)
342. Elima Kakom (Marek Elias) No skvele, na to sa mozem fakt vykakat!!!
 
Ohodnoť!
MizernéSlabéPriemernéDobréVynikajúce
Dopredu
Poslať mailom
Pridať na Facebook
Kód do vašej stránky, blogu
Vytlačiť
Pridať obsah

Poslať mailom

  
  

Pridať obsah

Téma: Súbor:

Odoslaním obsahu potvrdzujem, že pridávam len svoje vlastné diela alebo diela nechránené autorským právom.



Komentáre



           

Šreta Sanit: (Tamara Šreyerová

Majka: Hroma Hrbra- no to som teda dopadla (Maria Hroboňová)

vanes: Šťava Babra (Vanes Šťastná) no pekne

Lamte Kalab: Ako sa to tu vklada?

Morvai Viktoria: Fabed Lenžel ( Morvai Viktoria Berenike)

Morvai Viktoria: Fabed Lenžel ( Morvai Viktoria Berenike)

Morvai Viktoria: Fabed Lenžel ( Morvai Viktoria Berenike)

Morvai Viktoria: Fabed Lenžel ( Morvai Viktoria Berenike)

Morvai Viktoria: Fabed Lenžel ( Morvai Viktoria Berenike)

TANKA DRSAL: moje hviezdne meno je TANKA DRSAL

Tera: Fiste Ďutre

Petra: Horpe Frbra (Petra Horníková)

Axil:

Eva Pazderova: pazev smdol

emka: nie si sama

veronika: popve zimi

Leníček: Gašle Gobra

ba.mor: morba pakoš

Michaela Tallova: Talmi Lipre

ASDASDASD: 343. Timma Šikoš

:): Sasmi Fehum

Simona Niznanska: Nizsi Vabra

Ivana Fakačová: Fakiv Babra

Martin Uličný: Ulima Pllip

Dikbullko:

kiki.schovajda: Schokr Bočes (Kristýna Schovánková)

Baldo Koska:

Eniko Deáková:

Vukmi Tršac: Michaela Vukusicova

kuko-95602: nechapem tomu

Vtipné obrázky