Správca: A je to tu - s pomocou AI tento web opäť ožíva! Vrátane tohto odkazovača... [6.6.2026 10:36]
Jana: Neviete niekto, ako sa volala tá hra, čo tu kedysi bola, kde mal chlap zbaliť dievča? 😄[30.9.2021 22:10]
kubashko: blaa blaa 😕🙁[22.10.2020 16:08]
lemier: ak by sa dali hlasovania preniesť a zdielať na facebooku -asi by sa aj vám návštevnosť zvýšila [1.12.2018 12:16]
Správca: Super, chat fičí bez problémov aj v novom chrome! Dnes vás tam bolo nejako veľa naraz - až traja, čo sa teším. 😄 Chcelo by to zorganizovať nejakú stretávku, čo poviete? (6.9.2018) [6.9.2018 13:18]
Vanilka: Tak si nedavaj chrome bueeeeeee :-D [18.8.2018 23:49]
Bagous : VANI, mne cez Chrome nejde. Bueeeeee [17.8.2018 11:29]
Vanilka: Bagous Ale ide 🙂[17.8.2018 09:25]
Bagous : Správca..... Nejde [8.8.2018 12:20]
Správca: No veru... Teraz som si to všimol, tak som ho opravil [6.8.2018 12:20]
Vanilka: Toto nie je chat...chat nefunguje zasa.... [27.5.2018 08:10]
Bubo02: este to tu funguje 🙂👍[9.5.2018 14:54]
Vanilka: A zasa sme tam kde sme boli...sotva sme sa dali dokopy...21.4. 15:47 [21.4.2018 06:46]
Bagous: Zasa to nešlape...... 7.4.018 7,38 [6.4.2018 22:38]
Vanilka: Toto nie je chat...tam treba ísť 🙂[15.10.2017 07:50]
joe: dlho som tu nebol....este to tu zije ?? [9.9.2017 14:49]
Vanilka: Bagous: kugbiug sa smeje a sám nevie ani čomu 😄 .... no a teraz k veci 🙂 ... po 20:00 bývam vaćšinou už v kóme 🙂[27.5.2017 05:00]
Bagous: Van.ja chodim v podstate každy den pozriet,ale najčastejšie po 20,00,polepšim sa 6,4,2017 22,20 [6.4.2017 13:19]
kugbiug: 🙂😄😕[2.4.2017 23:45]
Vanilka: Bagous: ćawko....Nejde sa pripojiť dnes na chat, tak Ti sem píšem....koĺkokrát som predtým aj nakukla, ale Teba nikde a ani pošta....18.3:2017.....7:55 [17.3.2017 23:54]
Filip: Kkks toto tu este funguje? 😄[20.2.2017 16:25]
Bomi: Zraz 22.1. o 22:00 [20.1.2017 12:36]
Bomi: Zevraj oddychuje 6 ludi...a nikto nikde [20.1.2017 12:25]
Bomi: Zdravím Vás všetkých pôvodných aj nových. Už ani neviem ako je to dávno... [12.1.2017 13:40]
Bagous: som prišiel par minut po tom ako ta odhlasilo [20.10.2016 11:54]
Bagous: Van. Dnes 5.10 som sa konecne po 4 mesiacoch dockal netu.......o tom potom.....od zajtra ficim na plno a budem sa ti venovať.bnn [5.10.2016 09:10]
Vanilka: Bagous: Chodím občas na chat, ale nikde nikto a ty máś tieź abseniu 🙂 1.10.....22:04 [1.10.2016 13:05]
Bagous: ahoj Van.chodiš sem či nie? 1,10,16---------13.09 [1.10.2016 04:09]
Vanilka: Hmmm neviem sa dostať na chat....12.6. [12.6.2016 01:24]
Vanilka: Zase sa niečo dobabralo...nedá sa mi vôbec pripojiť na stránku...nedeľa 11:07 [27.3.2016 03:07]
Vanilka: Bagous: čawelo...napíšem Ti aj sem, lebo si písal, že sa nevieš dostať na chat cez mobil...zatiaľ je tam ešte trośku prázdno...sem tam nakukne správca alebo Andrey...neviem či si ho pamatáś...nedeľa 17:40 [13.3.2016 09:40]
Správca: Chatu som sa opäť dosť povenoval a už sa naň dá dostať z hlavného menu Oddych.sk [8.3.2016 13:09]
Bagous: čítal odpísal.bnn [8.3.2016 12:22]
Vanilková : Bagous: No hello serelmem 🙂...mas na chate odkaz [8.3.2016 08:55]
Bagous: máte jeden nový odkaz Vanilková [7.3.2016 13:31]
🙂😄👍😕😲🙁
Správca: A je to tu - s pomocou AI tento web opäť ožíva! Vrátane tohto odkazovača... [6.6.2026 10:36]
Jana: Neviete niekto, ako sa volala tá hra, čo tu kedysi bola, kde mal chlap zbaliť dievča? 😄 [30.9.2021 22:10]
kubashko: blaa blaa 😕 🙁 [22.10.2020 16:08]
lemier: ak by sa dali hlasovania preniesť a zdielať na facebooku -asi by sa aj vám návštevnosť zvýšila [1.12.2018 12:16]
Správca: Super, chat fičí bez problémov aj v novom chrome! Dnes vás tam bolo nejako veľa naraz - až traja, čo sa teším. 😄 Chcelo by to zorganizovať nejakú stretávku, čo poviete? (6.9.2018) [6.9.2018 13:18]
Vanilka: Tak si nedavaj chrome bueeeeeee :-D [18.8.2018 23:49]
Bagous : VANI, mne cez Chrome nejde. Bueeeeee [17.8.2018 11:29]
Vanilka: Bagous Ale ide 🙂 [17.8.2018 09:25]
Bagous : Správca..... Nejde [8.8.2018 12:20]
Správca: No veru... Teraz som si to všimol, tak som ho opravil [6.8.2018 12:20]
Vanilka: Toto nie je chat...chat nefunguje zasa.... [27.5.2018 08:10]
Bubo02: este to tu funguje 🙂 👍 [9.5.2018 14:54]
Vanilka: A zasa sme tam kde sme boli...sotva sme sa dali dokopy...21.4. 15:47 [21.4.2018 06:46]
Bagous: Zasa to nešlape...... 7.4.018 7,38 [6.4.2018 22:38]
Vanilka: Toto nie je chat...tam treba ísť 🙂 [15.10.2017 07:50]
joe: dlho som tu nebol....este to tu zije ?? [9.9.2017 14:49]
Vanilka: Bagous: kugbiug sa smeje a sám nevie ani čomu 😄 .... no a teraz k veci 🙂 ... po 20:00 bývam vaćšinou už v kóme 🙂 [27.5.2017 05:00]
Bagous: Van.ja chodim v podstate každy den pozriet,ale najčastejšie po 20,00,polepšim sa 6,4,2017 22,20 [6.4.2017 13:19]
kugbiug: 🙂 😄 😕 [2.4.2017 23:45]
Vanilka: Bagous: ćawko....Nejde sa pripojiť dnes na chat, tak Ti sem píšem....koĺkokrát som predtým aj nakukla, ale Teba nikde a ani pošta....18.3:2017.....7:55 [17.3.2017 23:54]
Filip: Kkks toto tu este funguje? 😄 [20.2.2017 16:25]
Bomi: Zraz 22.1. o 22:00 [20.1.2017 12:36]
Bomi: Zevraj oddychuje 6 ludi...a nikto nikde [20.1.2017 12:25]
Bomi: Zdravím Vás všetkých pôvodných aj nových. Už ani neviem ako je to dávno... [12.1.2017 13:40]
Bagous: som prišiel par minut po tom ako ta odhlasilo [20.10.2016 11:54]
Bagous: Van. Dnes 5.10 som sa konecne po 4 mesiacoch dockal netu.......o tom potom.....od zajtra ficim na plno a budem sa ti venovať.bnn [5.10.2016 09:10]
Vanilka: Bagous: Chodím občas na chat, ale nikde nikto a ty máś tieź abseniu 🙂 1.10.....22:04 [1.10.2016 13:05]
Bagous: ahoj Van.chodiš sem či nie? 1,10,16---------13.09 [1.10.2016 04:09]
Vanilka: chodte na: http://78.99.151.182:443/chat/ [26.8.2016 14:49]
tomas: ahoj [22.8.2016 13:00]
zuzka: caw [13.8.2016 06:55]
Vanilka: Hmmm neviem sa dostať na chat....12.6. [12.6.2016 01:24]
Vanilka: Zase sa niečo dobabralo...nedá sa mi vôbec pripojiť na stránku...nedeľa 11:07 [27.3.2016 03:07]
Vanilka: Bagous: čawelo...napíšem Ti aj sem, lebo si písal, že sa nevieš dostať na chat cez mobil...zatiaľ je tam ešte trośku prázdno...sem tam nakukne správca alebo Andrey...neviem či si ho pamatáś...nedeľa 17:40 [13.3.2016 09:40]
Správca: Chatu som sa opäť dosť povenoval a už sa naň dá dostať z hlavného menu Oddych.sk [8.3.2016 13:09]
Bagous: čítal odpísal.bnn [8.3.2016 12:22]
Vanilková : Bagous: No hello serelmem 🙂...mas na chate odkaz [8.3.2016 08:55]
Bagous: máte jeden nový odkaz Vanilková [7.3.2016 13:31]
Bagous: Vani? [7.3.2016 13:16]
Vanilka: Bagyyyyyyy [5.3.2016 12:27]