Dnes je 7.6.2026, meniny má meniny a oddychuje 6 ľudí

Vtipné obrázky

Vtipné videá

Tapety na plochu

Zvieratá
50576x

Obloha
16817x

Zvieratá
17370x

Téma:

Dopredu

Hlášky hokejových komentátorov

Komentatori:
- Ivan Niňaj: čas ide pomalšie ako zúfalec plávajúci v mede..... chlapci len hrajme umne, umne.
- Ivan Niňaj: "Centerberg"
- Na rozdiel od ženského turnaja, dunia mantinely od prvých sekúnd
- Skoncila sa nasa presilovka, vlastne oslabenie a uz hrame dalsie
- Ivan Niňaj: Škoda! (Pri nevyužitej šanci Čechov)
- a Halák má na prilbe vlada Dzurilu a Jánošíka, postavy z našej mytológie
- Radulov štípe ako komár
- Aj Miro Šatan sa potrebuje zastreliť . . .
- pripominame, ze nasi predchadzajuce dve presilovky vyuzili, co je na takomto velkom sportovom podujati jav nevidany
- Stumpel přechází opět lottyšskou obranou jako přes turnikety v metru...
- Ivan Ninaj: " Hossovci budu hrat medzi Demitrom."
- Idú dvaja Rusi. Naši sú traja. Óoooo, tak to by sme si mali dávať pozor na prečíslenie.
- "Je to takové jalové, trošku podobné jménu finského trenéra Jalonena."
- To je neuveriteľný kolotoč Američanov okolo americkej bránky.
- Niňaj: "Zuzka Tomčíková patrí k najlepším brankárkam na turnaji, hoci má najhorší priemer obdržaných gólov"
- Stumpel a Palffy - kazdy z nich je iny. Stumpel - rodinny typ. Palffy - ... (par sekund pauza) ... - stale hlada nieco nove ...
- Toto je kancelária Miša Handzuša, tam v bránkovisku. Dodatok Miklánka: ...a tí červení hráči, to boli sekretárky...
- Ked chce, aj Sekera môže vystreliť.
- Marián Gáborík: Sme vo štvrťfinále, no musíme našu hru otočiť o 360 stupňov.
- Sebavedomie z nasich hracov doslova strieka.
- Bača, švédi, goool...
- tej energie sa dovalí toľko že by stačili nahradiť všetky atómové elektrárne celého sveta
- Sušinský........Afinogenov ......ááááále pááán rozhodca to bolo za čo?...gol...
- Pavol Gašpar:"Heteny vystriedal Szupera v bránke a môžme ho už dopredu ľutovať, čo všetko ho čaká proti Kanade, pretože Maďari momentálne na ľade vyzerajú ako bezmocné kreslené postavičky zo seriálu Bugs Bunny"
- Madari su zoradeni na svojej modrej ciare, je tazke to prerazit, tu by sa zisla pomoc Chucka Norrisa
- Rusnak: No zapas uz asi neotocime a tak si mozu chlapci zahrat z chuti hokej a nacvicit si nejake presilovky.
- Ivan Niňaj: A tu je maskot šampionátu,krava Cooly, Vlado Országh: Asi najvýraznejšia postavička dnešného zápasu...
- Hajko: Nori tam teraz na nas pustaju ohen.
- Jarkovsky: Fini hraju presilovku, ale nasi chlapci ju hraju dobre. Puk drzime daleko od nasej brany a dostavame gol.
- "toľko nemcov tu bolo naposledy za druhej svetovej vojny, ale to tu bol zajatecký tábor"
- Hajko: Som zvedavy na statistiky. Na Lubov ice time. Ohromne kilometre tam musi nakorculovat.
- Vlado Országh, ako spolukomentátor: "Geore Parros so svojimi fúzmi pripomína slávneho herca z erotických filmov z 80. rokov..."

Ivan Niňaj - Puk zastavila až kovová konštrukcia z umelej hmoty
Ivan Niňaj - A teraz nastupuje Kriškov útok s Kriškom na čele
Robert Zaruba (ČT2) - Ručínský to má rád u pravého mantinelu.
Robert Zaruba (ČT2)- Vypadá to tak, že tento zapas skončí skôr neskôr než skôr...
Robert Zaruba (ČT2) - Zetterberg trafil presne, ale nevíme, kde skončil puk
Robert Zaruba (ČT2) - Marek Uram vypadá jak slovenský zbojník
Matej Hajko (ked v zápase narazili na mantinel Šatana) - Zabili nám Jánošíka !!!
Matej Hajko - Bartoš teraz predviedol peknú kľučku a ide dopredu.
Ale puk zabudol za sebou.
Matej Hajko - To bola nepríjemná strela pre Lašáka. Bieloruský hráč nesignalizoval, že bude strieľať.
Matej Hajko - Dosť bolo srandy, treba dať gól.
Matej Hajko - Ruskí hokejisti prefrčali cez modrú čiaru. Teda cez červenú, ktorá je pri modrej"
Jozef Jarkovský - Naši chlapci hrajú oslabenie dobre. Puk držíme ďaleko od našej brány a dostávame gól.
Marek Mryglot - "Tesne vedľa, ale netrafil."
Miroslav Štefánik - "Tak tento zakrok smrdel faulom, ale rozhodca tento smrad necítil".
Eduard Hartmann - Košice hrajú zo zabezpečenej obrany a trpezlivo čakajú na vlastnú chybu
Jozef Golonka - Žigo, to je milimetrový človek.
Peter Šťastný - Nejde o to, o čo ide
Ján Lašák (komentár po zápase) - Mal som puk už skoro pod kontrolou a vtedy sa mi postavil

Ivan Niňaj  - MS 1996 - Žigmund popíšte nám váš gól.
Palffy: Chalani sa tam naťahovali v rohu o puk a potom som dostal prihrávku tak som to tam jebol.
Redaktor: 5 sekúnd ticho Žigmund ďakujem za rozhovor.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Ohodnoť!
MizernéSlabéPriemernéDobréVynikajúce
Dopredu
Komentáre
Poslať mailom
Pridať na Facebook
Kód do vašej stránky, blogu
Vytlačiť
Pridať obsah

Kód do vašej stránky, blogu

Poslať mailom

  
  

Pridať obsah

Odoslaním obsahu potvrdzujem, že pridávam len svoje vlastné diela alebo diela nechránené autorským právom.


Komentáre

janus: mIslim, jezisi kriste 😕

janus: mIslim, jezisi kriste 😕

lidija blatnickova: mislim da toto nije to čo hladam začo zabili janosika 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙂


🙂 😄 👍 😕 😲 🙁

Vtipné texty - náhľady