Dnes je 24.7.2024, meniny má meniny a oddychuje 35 ľudí

Vtipné texty - náhľady

Vtipné obrázky

11359x

13582x

Vtipné texty

Téma: Erotika

Dopredu
IKEA a nechcené tehotenstvo
Priateľka je zbláznená do nábytku z Ikei, miluje chvíle ked si rozloží všetky serepetičky po byte a začne skladať. Nemá technické nadanie, vždy sa to prejaví na výslednej stabilite zmontovaného nábytku. Dávno som jej tvrdil, že sa jej to vypomstí.
Každé štátnice sú zaberákom na memorovanie a listovanie, listovanie v tisícoch stránkach skrípt. Keď si tie skriptá dáte na kopu, je to celkom pekná vežička, tá vežička má svoju váhu. Polička z Ikei nie je na túto váhu stavaná. Hlavne ak si túto poličku dáte nad posteľ.
Súlož je súbor rôznorodých pohybov, kto má základy z fyziky pozná zákon zachovania energie, teda energia sa odovzdáva medzi telesami. Toto teleso môže byť kmitajúca posteľ, posteľ odozdá energiu stene, stena nestabilnej poličke a neprofesionálne zmontovaná polička študijným materiálom. Čo urobia študijné materiály? Začnú vám postupne padať na chrbát. Zástancom prerušovanej súlože môžem doporučiť nedávať si nad posteľ Základy marketingu. Dopad tejto biblie na kríže vám dá zabudnúť na zásadu ejakulovať mimo partnerku. Sme v piatom mesiaci. Rozmýšľam, že podám žalobu na Ikeu. Riziko otehotnenia nebolo spomenuté v návode.
Ohodnoť!
MizernéSlabéPriemernéDobréVynikajúce
Dopredu
Poslať mailom
Pridať na Facebook
Kód do vašej stránky, blogu
Vytlačiť
Pridať obsah

Warning: Undefined array key "mail_odoslany" in /data/5/d/5d4f4a99-d0e5-4416-a644-114380d5ad76/oddych.sk/web/pages/jadro.php on line 467

Poslať mailom

  
  

Pridať obsah

Téma: Súbor:

Odoslaním obsahu potvrdzujem, že pridávam len svoje vlastné diela alebo diela nechránené autorským právom.Komentáre