Dnes je 27.1.2020, meniny má meniny a oddychuje 1 ľudí

Vtipné texty - náhľady

Odporúčame

Téma: Muži versus ženy

Dopredu


Problémy s upgradom frajerky na manželku
Zo systémového hľadiska:
Jeden muž upgradoval z GF 1.0 na W 1.0. Prvé čo zistil bolo, že nová verzia sa neznáša s inými aplikáciami. Je vybavená baby-procesorom, ktorý tiež spotrebuje veľa zdrojov. O týchto nedostatkoch nie je žiadne upozornenie v manuále a firemnej dokumentácii, aj keď ostatní ... užívatelia upozorňovali, že tieto javy spomínanú aplikáciu bežne sprevádzajú. A nielen to. Wife 1.0 sa inštaluje tak, že sa spustí pri bootovaní, aby mohla monitorovať všetky ostatné aktivity systému. Tak zistil, že niektoré aplikácie ako Poker Night 10.3, Beer Bash 2.5 a Pub Night 7.0 vôbec nefungujú a spadne systém, akonáhle sa ho pokúsi spustiť, napriek tomu, že predtým ho spúšťal bežne. Pri inštalovaní Wife 1.0 inštaluje nežiadúce plug-iny, ako je Svokra 55.8 a Švagor Beta 2.0 bez toho,aby bolo možné inštaláciu obísť. Naviac sa zdá, že výkonnosť systému každým dňom klesá. Preto by si želal, aby do verzie W 2.0 pribudlo: ikona - Už o tom nehovor, minimalizačná ikona - Odinštalácia v ľubovoľnom čase bez toho, aby došlo k stratám akýchkoľvek systémových zdrojov; ďalej možnosť prechodu na sieťový promiskuitný režim, ktorý systému umožňuje skúšať aj iné hardwarové zariadenia;
Pokiaľ ide o užívateľa, rozhodol sa vyhnúť nepríjemnostiam s Wife 1.0 a ostane v Girlfriend 2.0. Ale aj tu sú ďalšie problémy. Zreteľne nie je možné inštalovať Girlfriend 2.0 na Girlfriend 1.0, najskôr musíte G 1.0 odinštalovať. Ostatní užívatelia hovoria, že je to dlhopretrvávajúci bug, o ktorom treba vedieť. Zrejme všetky verzie Gf vykazujú konflikt na porte /input/onput/. Tak hlúpy bug by už mali odstrániť! Čo je ešte horšie, odinštalačný program pre Gf 1.0 nepracuje dobre a zanecháva na aplikáciách v systéme nežiadúce stopy... A ešte jeden otravný bug: Všetky verzie aplikácie Girlfriend občas generujú otravné výroky o výhodách upgradu na Wife 1.0.
BUG WARNING: Wife 1.0 má nedokumentovaný bug. Pokiaľ sa pokúsite nainštalovať Mistress 1.0 skôr ako odinštalujete Wife 1.0, Wife 1.0 vám pred odinštaláciou zruší všetky knižnice MSMoney a Mistress 1.0 sa potom odmietne nainštalovať s poukázaním na nedostatočné zdroje.
Ohodnoť!
MizernéSlabéPriemernéDobréVynikajúce
Dopredu
Poslať mailom
Pridať na Facebook
Kód do vašej stránky, blogu
Vytlačiť
Pridať obsah

Poslať mailom

  
  

Pridať obsah

Téma: Súbor:

Odoslaním obsahu potvrdzujem, že pridávam len svoje vlastné diela alebo diela nechránené autorským právom.Komentáre           

Vtipné obrázky